Кращі водії ТОВ «ЗакарпатЄвроТранс» нагороджені Почесними дипломами Міжнародного союзу автомобільного транспорту

26.05.2016

Міжнародний Союз автомобільного транспорту (МСАТ) у 2015 році нагородив кращих водіїв міжнародних та внутрішніх перевезень з 27 країн.

Водії компанії «ЗакарпатЄвроТранс» також брали участь в конкурсі, який проводився Президією Міжнародного союзу автомобільного транспорту. Почесними Дипломами та нагрудними знаками МСАТ в 2015 році нагороджені 12 кращих водіїв ТОВ «ЗакарпатЄвроТранс» :

Балаж Василь
Гелетей Віктор
Дудаш Леонід
Диганич Віктор
Когутич Іван
Калабішка Віктор
Куля Юрій
Сайко Михайло
Тигир Василь
Туряниця Юрій
Чечур Микола
Штец Володимир


Диплом МСАТ вручається тільки досвідченим водіям, кожен з яких повинен не тільки пропрацювати не менше 20-ти років у сфері національних та міжнародних автомобільних перевезень вантажів, але також не мати жодного нарікання з боку своїх нинішніх та попередніх роботодавців. Крім цього, обов’язковою умовою для вручення нагороди є подолання водієм на своєму транспортному засобі як мінімум мільйона кілометрів, а також відсутність протягом останніх 5-ти років дорожньо-транспортних пригод та серйозних порушень правил дорожнього руху .

«ЗакарпатЄвроТранс» від щирого серця вітає своїх досвідчених водіїв з цієї заслуженою перемогою та бажає подальших успіхів у їх нелегкій праці! Це ще одна перемога в скарбничку наших досягнень!